SİVAS KANGAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKUL MÜDÜRLERİYLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OKUL MÜDÜRLERİYLE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU...

  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 05.06.2018 Salı günü öğretmenevinde Kaymakan Mehmet BEK, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus ÖZDEMİR, İlçe Milli EğitimMüdürü Mustafa ALKAN, Şube Müdürü Şahin KARTAL ve okul müdürlerimizin katılımıyla iftar yemeği düzenlendi.

 

  Dualarla açılan iftar yemeğinde konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ALKAN,"Değerli mesai arkadaşlarım, ne mutlu ki bize birlikte mübarek ayı geçirmekteyiz.Sizlerle büyük bir aileyiz.Tuttuğunuz oruçların kabul olmasını,yaptığınız duaların yeryüzünde yaşayan tüm mazlumların kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum.Bu iftar progrmının milli eğitim camiasında birlik ve beraberliğimizi perçinlemesine vesile olmasını dilerim." dedi.

 

   İlçe Milli Eğitim Müdürülüğü olarak Kaymakam Mekmet BEK´e, Cumhuriyet Başsavcısı Yunus ÖZDEMİR´e ve tüm okul müsürlerimize programa teşriflerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

06-06-2018 06-06-2018 06-06-2018 06-06-2018 

Hükümet Konağı Kat 2 Kangal /SİVAS - 0346 457 14 14

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.