SİVAS KANGAL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARIMIZIN DONATIM MALZEME EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR...

OKULLARIMIZIN DONATIM MALZEME EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR...

  Ayhan Erkan İlkokulu, Şehit Oğuz Özgür Çevik İlkokulu, Şehit Üzeyir Gençdoğmuş Ortokulu, Atatürk Ortaokulu, M.Salih Şirin Ortaokulu, 75.Yıl İlkokulu, Havuz İlkokulu/Ortaokulu müdürlerimizden ihtiyaç doğrultusunda gerekli olan donatım malzeme listesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ALKAN tarafından giderilmek üzere teslim alınmıştı.

 

  Okullarımızın donatım malzemeleri Kangal Yatılı Bölge Okuluna geldi.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ALKAN donatım malzemelerinin kontrolünü yapmak için Kangal Yatılı Bölge Okulunu ziyaret etti.

 

  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ALKAN; "Okullarımızda donatım malzemeleri yıranmıştı, yeni gelen donatım malzemeleri ile okullarımız modern bir görünüme kavuşacak.Okullarımızın idari odalarına, öğretmen odalarına ve sınıflara donatım malzemeleri geldi.Malzemeler en kısa zamanda okullarımızdaki yerini alacak.Malzemelerin temininde emeği geçen herkese teşekkür ederim." dedi.

06-07-2018 06-07-2018 06-07-2018 06-07-2018

Hükümet Konağı Kat 2 Kangal /SİVAS - 0346 457 14 14

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.